Novinky
Akciová ponuka na apríl

AK SA S PRIBÚDAJÚCIMI SLNEČNÝMI LÚČMI CHCETE DOSTAŤ DO FORMY ZDRAVOU, PRÍJEMNOU CESTOU A PRITOM SCHUDNÚŤ ZOPÁR KÍL      Momentálne ponúkame v akcii 3 + 1 zadarmo tieto proteínové jedlá:      Puding s čokoládovou príchuťou - vypredané   Tiramisu dezert...

viac
Limitovaná ponuka

OČISTITE SI SVOJ ORGANIZMUS A UPRAVTE NADVÁHU        AKCIA 2 + 2 zadarmo (2 balenia zaplatíte, 2 balenia dostanete zadarmo).   RYŽOVÝ PUDING - vypredané POLIEVKA S HYDINOVOU PRÍCHUŤOU - vypredané ICE TEA S BROSKYŇOVOU PRÍCHUŤOU .................................................................     AKCIA 3 + 2 zadarmo (3...

viac
Ochutnávka

  MALÁ OCHUTNÁVKA   z našej širokej ponuky   proteínových jedál        Okrem stálej ponuky jedál   sme pre   nových klientov   pripravili 2 ochutnávky (MIXY)   rôznych príchutí v 1 balení.      TERAZ VO ZVÝHODNENEJ CENE  1,85€/1 jedlo.            

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Proteínová diéta

Diétny program je účinný, zdravý, bezpečný, nutrične vyvážený a klinicky overený. Pomáha klientom rýchlejšie a efektívnejšie redukovať hmotnosť ako tradičné diéty. S proteínovou diétou môžete redukovať svoju hmotnosť pod odborným dohľadom alebo v rámci samoliečby.

 

K „samoliečbe“ je možné pristúpiť u zdravých jedincov, ktorí potrebujú redukovať do 10 kg telesnej hmotnosti.

 

Túto výzvu je možné dosiahnuť v časovom rámci približne piatich týždňov za predpokladu, že sa budete riadiť odporúčaniami trojetapového protokolu, ktorý je detailne špecifikovaný na našej webovej stránke.

 

Aj v prípade, že nespĺňate podmienky samoliečby (zdravý klient, redukcia do 10 kg ) vieme vám ponúknuť bielkovinovú diétu pod dohľadom lekára, v našich špecializovaných centrách, ktoré sa zaoberajú bielkovinovými diétami.

 

Stačí nás iba kontaktovať.

Copyright 2016 - 2018 © Zenea proteinová diéta