Novinky
Výhodná ponuka na september

Milí klienti!   Určite väčšina z nás už má svoje letné dovolenky za sebou a možno aj pár kilogramov so sebou. A preto sme pre Vás pripravili novú ponuku, v ktorej si môžete Vaše obľúbené príchute vychutnať...

viac
Sladké osvieženie so Zeneou

DOBRAJTE SI SLADKÉ DEZERTY A NÁPOJE AJ POČAS LETNÝCH MESIACOV   V AKCII 3 + 1 zadarmo Vám ponúkame nasledovné dezerty a nápoje:   ČOKOLÁDOVÝ DEZERT BANÁNOVÝ DEZERT RYŽOVÝ PUDING JOGURTOVÝ DEZERT STRACCIATELLA VANILKOVÝ KOKTEIL NÁPOJ ĽADOVÝ ČAJ S...

viac
Obľúbené jedlá Zenea na sklade

Vážení klienti!   VŠETKY OBĽÚBENÉ PRÍCHUTE JE MOŽNÉ OBJEDNÁVAŤ.   Doplnili sme skladové zásoby.     Váš tím Zenea

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Proteínová diéta

Úvod Ako funguje Zenea Proteínová diéta

Diétny program Zenea je účinný, zdravý, bezpečný, nutrične vyvážený a klinicky overený. Pomáha klientom rýchlejšie a efektívnejšie redukovať hmotnosť ako tradičné diéty. S diétou Zenea môžete redukovať svoju hmotnosť pod odborným dohľadom alebo v rámci samoliečby.

 

K „samoliečbe“ je možné pristúpiť u zdravých jedincov, ktorí potrebujú redukovať do 10 kg telesnej hmotnosti.

 

Túto výzvu je možné dosiahnuť v časovom rámci približne piatich týždňov za predpokladu, že sa budete riadiť odporúčaniami trojetapového protokolu, ktorý je detailne špecifikovaný na našej webovej stránke.

 

Aj v prípade, že nespĺňate podmienky samoliečby (zdravý klient, redukcia do 10 kg ) vieme vám ponúknuť bielkovinovú diétu pod dohľadom lekára, v našich špecializovaných centrách, ktoré sa zaoberajú bielkovinovými diétami.

 

Stačí nás iba kontaktovať.

Copyright 2016 - 2017 © Zenea proteinová diéta