Novinky
Výhodná ponuka na september

Milí klienti!   Určite väčšina z nás už má svoje letné dovolenky za sebou a možno aj pár kilogramov so sebou. A preto sme pre Vás pripravili novú ponuku, v ktorej si môžete Vaše obľúbené príchute vychutnať...

viac
Sladké osvieženie so Zeneou

DOBRAJTE SI SLADKÉ DEZERTY A NÁPOJE AJ POČAS LETNÝCH MESIACOV   V AKCII 3 + 1 zadarmo Vám ponúkame nasledovné dezerty a nápoje:   ČOKOLÁDOVÝ DEZERT BANÁNOVÝ DEZERT RYŽOVÝ PUDING JOGURTOVÝ DEZERT STRACCIATELLA VANILKOVÝ KOKTEIL NÁPOJ ĽADOVÝ ČAJ S...

viac
Obľúbené jedlá Zenea na sklade

Vážení klienti!   VŠETKY OBĽÚBENÉ PRÍCHUTE JE MOŽNÉ OBJEDNÁVAŤ.   Doplnili sme skladové zásoby.     Váš tím Zenea

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Chcem schudnúť

Úvod Chcem schudnúť

Túžite sa konečne a na veky vekov zbaviť nadbytočných kilogramov? Potom sa zverte do rúk odborne vyškoleného terapeuta na bielkovinovú diétu ZENEA® a dajte sa na cestu príjemného chudnutia v 4 fázach na úkor tukového tkaniva a bez pocitu hladu.

 

Zmena na celý život

Nejde o to, schudnúť, ale už nikdy NEPRIBRAŤ! Bielkovinová ketogénna diéta dokáže postupne zredukovať vašu hmotnosť až o 7 - 10 kg za mesiac bez JO-JO efektu. Zároveň vás privedie nielen natrvalo k ideálnej hmotnosti, ale naučí vás aj zdravým stravovacím návykom.

 

 

4 FÁZY NA CESTE ZA VYSNÍVANOU POSTAVOU

 

1. FÁZA = nahradenie 4 „pravých“ jedál 4 proteínovými jedlami + povolená zelenina.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 5 - 7 kg za mesiac

 

2. FÁZA = návrat k jednému „pravému“ jedlu bohatému na bielkoviny,

teda 3 proteínové jedlá + povolená zelenina a 1 „pravé“ jedlo.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 3 - 5 kg za mesiac

 

3. FÁZA = pozvoľný návrat k sacharidom, teda 2 proteínové jedlá + povolená zelenina a 2 pravé jedlá, z ktorých je už jedno s prílohou (zemiaky, ryža, plátok celozrnného chleba, a pod.).

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 1 - 2 kg za mesiac

 

4. FÁZA = vyvážená strava na základe nových stravovacích návykov, teda 1 proteínové jedlo a 3 pravé jedlá  + všetky druhy zeleniny + minimálne 1 ks ovocia denne.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých klientov: 0 - 1 kg za mesiac

 

Prednosťou hyperproteínovej stravy je, že súčasne chráni svalové tkanivo, takže sa úbytok kíl deje predovšetkým na úkor tuku. Navyše sa jedlá ZENEA® dopĺňajú cielene volenými druhmi zeleniny s dostatočným množstvom vlákniny a sacharidov nevyhnutných na normálne fungovanie organizmu.  

Chcem schudnúť s diétou Zenea
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2017 © Zenea proteinová diéta