Novinky
Akciová ponuka na apríl

AK SA S PRIBÚDAJÚCIMI SLNEČNÝMI LÚČMI CHCETE DOSTAŤ DO FORMY ZDRAVOU, PRÍJEMNOU CESTOU A PRITOM SCHUDNÚŤ ZOPÁR KÍL      Momentálne ponúkame v akcii 3 + 1 zadarmo tieto proteínové jedlá:      Puding s čokoládovou príchuťou - vypredané   Tiramisu dezert...

viac
Limitovaná ponuka

OČISTITE SI SVOJ ORGANIZMUS A UPRAVTE NADVÁHU        AKCIA 2 + 2 zadarmo (2 balenia zaplatíte, 2 balenia dostanete zadarmo).   RYŽOVÝ PUDING - vypredané POLIEVKA S HYDINOVOU PRÍCHUŤOU - vypredané ICE TEA S BROSKYŇOVOU PRÍCHUŤOU .................................................................     AKCIA 3 + 2 zadarmo (3...

viac
Ochutnávka

  MALÁ OCHUTNÁVKA   z našej širokej ponuky   proteínových jedál        Okrem stálej ponuky jedál   sme pre   nových klientov   pripravili 2 ochutnávky (MIXY)   rôznych príchutí v 1 balení.      TERAZ VO ZVÝHODNENEJ CENE  1,85€/1 jedlo.            

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Chcem schudnúť

Úvod Chcem schudnúť

Túžite sa konečne a na veky vekov zbaviť nadbytočných kilogramov? Potom sa zverte do rúk odborne vyškoleného terapeuta na bielkovinovú diétu a dajte sa na cestu príjemného chudnutia v 4 fázach na úkor tukového tkaniva a bez pocitu hladu.

 

Zmena na celý život

Nejde o to, schudnúť, ale už nikdy NEPRIBRAŤ! Bielkovinová ketogénna diéta dokáže postupne zredukovať vašu hmotnosť až o 7 - 10 kg za mesiac bez JO-JO efektu. Zároveň vás privedie nielen natrvalo k ideálnej hmotnosti, ale naučí vás aj zdravým stravovacím návykom.

 

 

4 FÁZY NA CESTE ZA VYSNÍVANOU POSTAVOU

 

1. FÁZA = nahradenie 4 „pravých“ jedál 4 proteínovými jedlami + povolená zelenina.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 5 - 7 kg za mesiac

 

2. FÁZA = návrat k jednému „pravému“ jedlu bohatému na bielkoviny,

teda 3 proteínové jedlá + povolená zelenina a 1 „pravé“ jedlo.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 3 - 5 kg za mesiac

 

3. FÁZA = pozvoľný návrat k sacharidom, teda 2 proteínové jedlá + povolená zelenina a 2 pravé jedlá, z ktorých je už jedno s prílohou (zemiaky, ryža, plátok celozrnného chleba, a pod.).

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých jedincov: 1 - 2 kg za mesiac

 

4. FÁZA = vyvážená strava na základe nových stravovacích návykov, teda 1 proteínové jedlo a 3 pravé jedlá  + všetky druhy zeleniny + minimálne 1 ks ovocia denne.

Priemerná rýchlosť chudnutia u inak zdravých klientov: 0 - 1 kg za mesiac

 

Prednosťou hyperproteínovej stravy je, že súčasne chráni svalové tkanivo, takže sa úbytok kíl deje predovšetkým na úkor tuku. Navyše sa proteínové jedlá dopĺňajú cielene volenými druhmi zeleniny s dostatočným množstvom vlákniny a sacharidov nevyhnutných na normálne fungovanie organizmu.  

Chcem schudnúť
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2018 © Zenea proteinová diéta