Novinky
Výhodná ponuka na september

Milí klienti!   Určite väčšina z nás už má svoje letné dovolenky za sebou a možno aj pár kilogramov so sebou. A preto sme pre Vás pripravili novú ponuku, v ktorej si môžete Vaše obľúbené príchute vychutnať...

viac
Sladké osvieženie so Zeneou

DOBRAJTE SI SLADKÉ DEZERTY A NÁPOJE AJ POČAS LETNÝCH MESIACOV   V AKCII 3 + 1 zadarmo Vám ponúkame nasledovné dezerty a nápoje:   ČOKOLÁDOVÝ DEZERT BANÁNOVÝ DEZERT RYŽOVÝ PUDING JOGURTOVÝ DEZERT STRACCIATELLA VANILKOVÝ KOKTEIL NÁPOJ ĽADOVÝ ČAJ S...

viac
Obľúbené jedlá Zenea na sklade

Vážení klienti!   VŠETKY OBĽÚBENÉ PRÍCHUTE JE MOŽNÉ OBJEDNÁVAŤ.   Doplnili sme skladové zásoby.     Váš tím Zenea

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ako schudnúť s diétou Zenea

Úvod Chcem schudnúť Ako schudnúť s diétou Zenea

Redukcia hmotnosti  je pre niektorých ľudí celoživotne opakujúca sa záležitosť. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie ako sa vám môže zdať. Zabudnite na všetky dni, keď  ste počas diéty boli unavení, letargickí, či bez nálady. Diétny program Zenea vás naštartuje tak, že budete vitálni, plní energie a budete sa cítiť skvelo.

 

Počas tejto diéty konzumujete chutné diétne prípravky s vysokým obsahom bielkovín, s veľmi nízkou kalorickou hodnotou a zníženým obsahom cukrov, ktoré navyše obsahujú potrebnú dávku minerálov a vitamínov. Zloženie prípravkov bielkovinovej diéty zodpovedá najprísnejším normám platným v EU. Okrem diétnych prípravkov prijímate aj bežnú stravu, ktorú vám pri vašom redukčnom programe náš výživový poradca poradí, v závislosti od jednotlivých etáp diéty.

 

Dôležitým faktorom chudnutia alebo priberania je metabolizmus organizmu. Mnohí štíhli ľudia majú dobrý a rýchly metabolizmus a práve pre tieto dôvody problémy s nadváhou nemajú. Naopak ľudia s pomalším metabolizmom to majú oveľa ťažšie, ale pomocou určitého stravovania, aj pomalý metabolizmus je možno naštartovať.

 

Zenea vám pomôže tak, že vám na konzultácii vypracujeme diétny program v spojení s bielkovinovou diétou priamo na mieru a podrobne vysvetlíme fungujúce princípy  a spôsob ako dosiahnuť nielen štíhlejšiu postavu, ale aj ako si zlepšiť svoju kondičku a zdravotný stav.

 

V rámci diétneho programu Zenea máte k dispozícii naozaj bohatý výber chutných, diétnych jedál.

Zo slaných jedál si vás určite získajú naše polievky a omelety.

 

Z radu sladkých jedál vám naša kuchyňa ponúka lahodné nápoje, čokoládové, vanilkové či ovocné dezerty, veľmi obľúbené palacinky, ovsené kaše a raňajkové cereálie.


Veľkému úspechu sa tešia naše sladké tyčinky, praktické a vždy poruke v kancelárii alebo v kabelke, keď vás prepadne chuť na sladké :) 

Chcem schudnúť s diétou Zenea
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2017 © Zenea proteinová diéta