Novinky
Akciová ponuka na apríl

AK SA S PRIBÚDAJÚCIMI SLNEČNÝMI LÚČMI CHCETE DOSTAŤ DO FORMY ZDRAVOU, PRÍJEMNOU CESTOU A PRITOM SCHUDNÚŤ ZOPÁR KÍL      Momentálne ponúkame v akcii 3 + 1 zadarmo tieto proteínové jedlá:      Puding s čokoládovou príchuťou - vypredané   Tiramisu dezert...

viac
Limitovaná ponuka

OČISTITE SI SVOJ ORGANIZMUS A UPRAVTE NADVÁHU        AKCIA 2 + 2 zadarmo (2 balenia zaplatíte, 2 balenia dostanete zadarmo).   RYŽOVÝ PUDING - vypredané POLIEVKA S HYDINOVOU PRÍCHUŤOU - vypredané ICE TEA S BROSKYŇOVOU PRÍCHUŤOU .................................................................     AKCIA 3 + 2 zadarmo (3...

viac
Ochutnávka

  MALÁ OCHUTNÁVKA   z našej širokej ponuky   proteínových jedál        Okrem stálej ponuky jedál   sme pre   nových klientov   pripravili 2 ochutnávky (MIXY)   rôznych príchutí v 1 balení.      TERAZ VO ZVÝHODNENEJ CENE  1,85€/1 jedlo.            

viac
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ako schudnúť s proteínovou diétou

Úvod Chcem schudnúť Ako schudnúť s proteínovou diétou

Redukcia hmotnosti  je pre niektorých ľudí celoživotne opakujúca sa záležitosť. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie ako sa vám môže zdať. Zabudnite na všetky dni, keď  ste počas diéty boli unavení, letargickí, či bez nálady. Diétny program vás naštartuje tak, že budete vitálni, plní energie a budete sa cítiť skvelo.

 

Počas tejto diéty konzumujete chutné diétne prípravky s vysokým obsahom bielkovín, s veľmi nízkou kalorickou hodnotou a zníženým obsahom cukrov, ktoré navyše obsahujú potrebnú dávku minerálov a vitamínov. Zloženie prípravkov bielkovinovej diéty zodpovedá najprísnejším normám platným v EU. Okrem diétnych prípravkov prijímate aj bežnú stravu, ktorú vám pri vašom redukčnom programe náš výživový poradca poradí, v závislosti od jednotlivých etáp diéty.

 

Dôležitým faktorom chudnutia alebo priberania je metabolizmus organizmu. Mnohí štíhli ľudia majú dobrý a rýchly metabolizmus a práve pre tieto dôvody problémy s nadváhou nemajú. Naopak ľudia s pomalším metabolizmom to majú oveľa ťažšie, ale pomocou určitého stravovania, aj pomalý metabolizmus je možno naštartovať.

 

Na konzultácii vypracujeme diétny program v spojení s bielkovinovou diétou priamo na mieru a podrobne vysvetlíme fungujúce princípy  a spôsob ako dosiahnuť nielen štíhlejšiu postavu, ale aj ako si zlepšiť svoju kondičku a zdravotný stav.

 

V rámci diétneho programu máte k dispozícii naozaj bohatý výber chutných, diétnych jedál.

Zo slaných jedál si vás určite získajú naše polievky a omelety.

 

Z radu sladkých jedál vám naša kuchyňa ponúka lahodné nápoje, čokoládové, vanilkové či ovocné dezerty, veľmi obľúbené palacinky, ovsené kaše a raňajkové cereálie.


Veľkému úspechu sa tešia naše sladké tyčinky, praktické a vždy poruke v kancelárii alebo v kabelke, keď vás prepadne chuť na sladké :) 

Chcem schudnúť
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2018 © Zenea proteinová diéta